Реставрація м'яких меблів у Києві

Категорії

Реставрация мягкой мебели в Киеве

Ваш улюблений диван потерся, просів, а пружини почали впиватися у тіло? Домашні улюбленці облюбували спинку крісла під свої кігтики? Почали задумуватись про те, щоб купити нову софу на заміну зношеній? Не поспішайте викидати звичне меблювання! Вам потрібна реставрация мягкой мебели в Киеве. Це дешевше, ніж покупка нової тахти і є прекрасною можливістю освіжити інтер'єр на свій смак.

Майстри-меблярі перераховують такі операції:

  • Розбирання та огляд . Перш ніж дізнатися, які маніпуляції знадобляться для відновлення, необхідно обстежити кожну частину речі, що ремонтується. Саме для цього кушетку розбирають до найдрібніших деталей та проводять візуальну діагностику їхнього стану.  
  • Реставрування каркасу . Як і будь-які меблі, софа також має основу, на якій все тримається. Міцна основа забезпечує стійкість та міцність при навантаженні або у вільному стані. Насамперед відновлюють саме каркас, замінюючи дефектні частини новітніми. На цьому етапі нерідко використовують столярний інструмент виготовлення зіпсованих компонентів.
  •   Перевірка та виправлення механізмів трансформації . Від добре працюючого механізму залежить простота розкладання м'якого меблювання під місце для сну. Якщо щось заїдає, розкладання буде утруднене або взагалі неможливе. Зіпсований механізм трансформації ремонтують або замінюють.
  • Зміна та ремонт пружинних блоків, рейок, фурнітури та інших деталей . Від якості пружин залежить м'якість сидінь та їхня опірність навантаженню. Пружинні блоки, що просіли, не дають комфортності при використанні. Також функціонально знижується, коли фурнітура та інші комплектуючі працюють некоректно.
  • Заміна оббивної тканини та наповнювача . Згодом поролон та інші види наповнювачів утрамбовуються, при дуже тривалій експлуатації значно стискаються, втрачають пружність та еластичність. Це веде до того, що пружини показуються крізь набивку та гобелен і можуть нашкодити тому, хто на них сідає. Єдиний вихід - замінити наповнення, що відслужило, свіжим. Оббивну тканину або шкіру (натуральну або штучну) вибирають з безлічі варіантів, орієнтуючись за ціною та зносостійкістю. Також за кольором тканина має вписуватися в інтер'єрне оформлення кімнати.
  • Дерев'яний декор . Усі декоративні елементи з дерева необхідно відреставрувати. Особливо це актуально для антикваріату. Нерідко дерев'яні інкрустації мають художнє різьблення і їх не так просто замінити – меблі втратить унікальність. Декоративні елементи піддають м'якій шліфовці для зняття старого лакового покриття, тріщини, що є, попередньо закладають і покривають заново. Маніпуляції з реставрування дерева потребують певних навичок у майстра.
  • Решта декору та можлива зміна дизайну . На цьому етапі відновлюють або додають нові гудзики, оборки, стрічки, канти, оформляють дивані подушки та інше. Якщо дизайн застарів, його можна змінити. Для цього оперують різними прийомами. Наприклад, дерев'яні підлокітники обтягують поролоном, роблячи їх м'якими та об'ємними.

Якісна перетяжка меблів у Києві

Ви вже прорахували вартість відновлення та порівняли з ціною на нові меблі? Тоді настав час звернутися до фахівців, щоб оновити старі крісла. Таку роботу можуть виконати фахівці майстерні KOSAIR , які мають необхідні навички та досвід роботи із найскладнішими випадками. Реставрація буде виконана скрупульозно та в найкоротші терміни. Якщо вам шкода розлучатися з антикварною тахтою, майстри можуть провести перетяжку вдома (099) 400 80 48, (096) 396 77 25.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*