Як вирізати та зробити дерев'яні знаки

Категорії

Як вирізати та зробити дерев'яні знаки

Що для цього потрібно зробити:

Вам не потрібна повна майстерня, щоб різати, шліфувати та розклеювати дерев'яний знак професійної якості, такий як адресний маркер. За допомогою такого інструменту, як универсальный резак Bosch ви можете різати, шліфувати та розбивати привабливий маркер за один день.

Підберіть інструменти. Модель сучасного різака може використовуватися як три різні інструменти для цього проекту. Моделі сучасного різака Bosch додає гладкий штрих, шліфуючи готовий продукт.

Утримуйте кнопку блокування валу, повертаючи цангову гайку, доки фіксатор не зафіксується.универсальный резак Bosch Послабте гайку за допомогою гайкового ключа. Вставте універсальний різак якнайдалі. Знову зафіксуйте фіксатор валу та затягніть гайку. (Повторіть цей крок під час переходу на приладдя для шліфування та маршрутизації.)

Прикріпіть дошку до міцної робочої поверхні та використовуйте різак Bosch з напрямної прямої кромки, щоб обрізати дошку до бажаної довжини. Для досягнення найкращих результатів встановіть напрямну на правому боці інструменту. Встановіть глибину ніжки так, щоб від 1/8 до 1/4 дюйма наконечника долота проходили нижню частину заготовки.

Розрізати морські гребінці по краях дошки. Тримайте різак на високій швидкості для більш плавного різання. Перейдіть на шліфувальну стрічку із зернистістю 120 і встановіть тріо на середній швидкості, потім очистіть всі гострі краї, що залишилися після різання.

Перейдіть до біта маршрутизації фаски. Зробіть кілька проходів по краях дошки, видаляючи лише частину загальної кількості матеріалу, який ви хочете видалити за раз. Запустіть Trio на високій швидкості та нехай інструмент зробить всю роботу.

Відцентруйте трафарет на дошці та обведіть відповідні цифри. Вставте біт прямого маршрутизатора та почніть маршрутизацію трафаретних чисел. Робота зсередини до зовнішніх країв. Зробіть кілька проходів і відрегулюйте глибину ноги на шляху, щоб видалити більшу частину матеріалу з вашого дизайну, а потім поверніться, щоб закінчити деталі.

Використовуйте різак Bosch для шліфування поверхні знака за допомогою гачка та петлевої підкладки MM11 та дерев'яного наждакового паперу MM70W.
Намалюйте або фарбуйте знак і застосуйте кінець як бажаний.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*