Французьке скління балконів

Категорії

Французьке скління балконів - одне з найпопулярніших рішень у нашій країні; з його допомогою можна втілювати найбільш незвичайні дизайнерські варіанти, а будь-яка, навіть сама типова виносна площадка, перетворюється на терасу з видом на місцевість. Французьке скління https://maleta.com.ua - ідеальне рішення для верхнього поверху багатоповерхівки - панорамний огляд, що відкривається, буде Французское остекление балконов візуально привабливим.

Французьке скління передбачає встановлення вікон на всю висоту балкона (тобто від підлоги до стелі). Французьке скління встановлюється безпосередньо на основу з бетону; оскільки парапет зазвичай відсутня, стекла знизу тонуються або залишаються прозорими. Самі профільні конструкції можуть бути або віконні групи, або цілісні рами.

Наша компанія пропонує комфортабельне французьке скління балконів; наші конструкції з металопластику мають гарні теплоізоляційні властивості, а тому в поєднанні з опалювальною системою гарантують, що в балконному приміщенні буде комфортно. Таким чином, французьке скління перетворює майданчик на приміщення для проживання (а житлоплоща стає значно більшою). Отже, французьке скління балконів від нашої компанії відкриває такі переваги:

 

  1. мінімізуються енерговитрати (через такі склопакети пройде більше світла);
  2. можна не облаштовувати підвіконня та парапет;
  3. варіант скління підходить для майданчиків будь-якого розміру;
  4. базова площа не змінюється, оскільки не використовуються матеріали для утеплення;
  5. завдяки товстому профілю забезпечується надійний захист від шуму вулиць, опадів та вітру;
  6. квартира стає візуально ширшою;
  7. французьке скління швидко монтується.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*