Главная » Все новости

Чи можна купити водійські права

15.12.2022

Навіщо купувати?

За статистикою, жінок із купленими посвідченнями на дорогах значно більше, ніж чоловіків. До того ж часто автоледі їх навіть не купували – їм подарували. На жаль, купить права категории Б або роблячи подібні подарунки коханим, чоловіки забувають: куплені права наслідки можуть принести найважчі. А якщо мова йде про дружину, яка возить ваших дітей, не вивчивши ПДР, плутаючи знаки, що забороняють і попереджають, і не маючи достатніх навичок безпечного водіння - у вас неймовірно міцні нерви!

купить права категории Б

Непоодинокі випадки, коли посвідчення купується «для терміновості» (припустимо, потрібно для роботи, а часу на навчання та іспити немає).

Багато хто зважується придбати ліві права після позбавлення за несуттєву провину, ніж чекати належний термін для легального відновлення.

Часом привід для покупки – відсутність прописки та неможливість її оформити через серйозну причину. Адже для офіційного отримання посвідчення в ДІБДР серед інших документів потрібно надати паспорт із пропискою або свідоцтво про тимчасову реєстрацію.

Що робити, якщо купив права: висновки

Автомобіліст, купуючи документ, має усвідомлювати свою відповідальність за його використання. Причому як юридичну, і моральну. На дорозі від ваших дій залежить не лише ваше власне життя. Це стосується і водіїв навантажувача чи автокрана. Невмілі, невірні операції за кермом спецтехніки призводять до страшних наслідків.

Купити права без навчання та складання іспиту реально, але заощадивши час перед їх отриманням, після знайдіть можливість пройти необхідний курс та вивчіть правила руху хоча б для власної безпеки.

Якщо ви таким чином відновили посвідчення, то не повторюйте помилок, за які вас позбавили документів.

А за відсутності прописки простіше купити тимчасову реєстрацію, аніж з'ясовувати, чи можна купити права без автошколи, а потім боятися, що вас упіймають із підробкою.

    Бренды каталога

  • Grazhda